Skip to Content

Kluby, spolky, záujmové združenia

Kluby, spolky, záujmové združenia v meste informujú o svojich aktivitách.

Naši kynológovia pre deti

Posledný júnový týždeň sme venovali deťom ZŠ. 20.6.2014 sme zavítali do ZŠ Tisovec, kde sa predstavili M. Svitek s Danom a Edom, L.Nosko s Galou a J.Coch s Kubom. Ukázali deťom cviky poslušnosti a obrany podľa jednotlivých stupňov skúšok a tiež začiatky nácviku jednotlivých cvikov. Miláčik detí – nemecký ovčiak Edo si vďačne zapózoval pred objektívom aj so svojimi novými detskými kamarátmi.

CZECH OPEN 2014 – PRAHA taekwondo zápas!

Hnúšťanskí taekwondisti už po druhý krát v tomto roku navštívili Prahu, kde sa dňa 21.06.2014 opäť konala súťaž v taekwonde s názvom Czech Open 2014 (otvorené majstrovstvá ČR 2014).

Ukážka výcviku psov na MDD v Rejkove

Pri príležitosti akcie pre deti v Rejkove sme sa aj my so svojimi psami zúčastnili ukážky výcviku. V príjemnom prostredí Rejkova predviedli svojich štvornohých priateľov naši najmladší – Emka Vachová s Akrimom a Nelka Dovalová s Gwen ukázali, že aj v mladom veku je psík poslušný, pokiaľ sa cieľavedome a hlavne s láskou a trpezlivosťou s ním cvičí.

Naše psy na Dňoch mesta

Naši členovia kynologického klubu sa so svojimi psami zúčastnili ukážky
výcviku psov v programe Dní mesta Hnúšťa. J.Mišurák a Dasty ukázali cviky poslušnosti , následne sa predstavili Z. Radič s Darkom a O. Vargová s Innou . Po dospelých sa predviedli naši najmladší juniori. Nelka Dovalová a Gwen ukázali, že aj 5.mesačné šteniatko dokáže úspešne zvládnuť základné cviky.

Bratislava Open 2014 - taekwondo zápas!

Dňa 07.06.2014 (sobota) sa Bratislava stala dejiskom medzinárodnej súťaže v taekwondo – športovom zápase.

MDD – Taekwondo klub Hnúšťa!

Medzinárodný deň detí je vzácny sviatok všetkých detí na celom svete.

Svetový deň futbalu ,,Grassroots Day 2014“ Hnúšťa

Dňa 21.5.2014 sa na futbalovom ihrisku v Hnúšti uskutočnila športová akcia pod názvom ,,Grassroots Day“ - čo znamená svetový deň futbalu- futbal pre všetkých. Akcie sa zúčastnili žiaci základných škôl z Hnúšte a z Tisovca. Pre žiakov boli pripravené športové súťaže zamerané na futbalové zručnosti a schopnosti, ako napríklad: slalom s loptou okolo kužeľov, streľba na presnosť, penaltový rozstrel, štafety s loptou, žonglovanie.

Syndikovať obsah


X