Skip to Content

Blog používateľa mesto

Naši kynológovia pre deti

Posledný júnový týždeň sme venovali deťom ZŠ. 20.6.2014 sme zavítali do ZŠ Tisovec, kde sa predstavili M. Svitek s Danom a Edom, L.Nosko s Galou a J.Coch s Kubom. Ukázali deťom cviky poslušnosti a obrany podľa jednotlivých stupňov skúšok a tiež začiatky nácviku jednotlivých cvikov. Miláčik detí – nemecký ovčiak Edo si vďačne zapózoval pred objektívom aj so svojimi novými detskými kamarátmi.

Deň rodiny

V posledný júnový týždeň bolo v našej školskej záhrade veselo.
Rodičia mali možnosť vidieť svoje deti ktoré rozprávajú aj iným jazykom – na otvorenej hodine angličtiny.

A potom sme sa stretli , aby sme pozdravili rodičov ku Dňu rodiny. Záhrada bola plná lienok, motýlikov a včielok. Rodičov privítali mažoretky, po nich nasledovali básne a pesnička.

Hurá, ide sa na výlet

Tak ako každý rok sa všetky deti tešia na výlet autobusom, ani tento rok tomu nebolo inak.
Čakali sme sa dobré počasie a nesklamali sme sa. Hoci v Hnúšti slniečko pražilo do úmoru, nám na Skorušine v lone prekrásnej prírody bolo neskutočne príjemne.

Parkovacie miesta a miestnu komunikáciu uvoľnite aj 7.7.2014

O Z N Á M E N I E

Týmto oznamujeme občanom, že dňa 7.7.2014 – pondelok, bude prebiehať realizácia vodorovného dopravného značenia na ulici Klokočovej, preto žiadame občanov, aby v uvedenom termíne uvoľnili parkovacie miesta a miestnu komunikáciu.

Rekonštrukcia bazénov v školskej záhrade

Ď A K U J E M E

Ďakujeme p. Šaminovi ml. za stavebný materiál na rekonštrukciu bazénov v školskej záhrade a p. Striežovskému, p. Majerskému a p. Paššákovi pri jej realizácii.

Ponuka na adopciu psíka

Mestská Polícia pri MsÚ v Hnúšti ponúka psíka na adopciu.

Motýlia záhrada v škôlke

Deti z MŠ Klokočovej mali nevšedný zážitok. Zapojili sme sa do projektu Motýlia záhrada. Deti mali možnosť počas 5 týždňov poznávať vývoj kukly, premenu z húsenice na prekrásneho motýľa.

Syndikovať obsah


X